MASCOT COSTUME

Kurumsal Web Sayfamıza Hoşgeldiniz. Görsel Sanatlar,1998 ‘den beri Maskot Kostüm alanında, 25 yıllık üretim ve yurtdışı ihracat deneyimi ile Türkiye’nin ilk kurulan Maskot şirketi ve sektörün önde gelen firmasıdır.2005 yılından itibaren FlexibleFoam malzeme ile Hafif, Dayanıklı, Esnek, Ergonomik Maskotlar üreten firmamız, müşterilerine en iyi kalite ve fiyat performansı sunar. Kullanılan tüm malzemeler insan sağlığına uygundur , CE sertifikası ve Reach Testlerine sahiptir.

Görsel Sanatlar  - Maskot , tecrübeli uzman tasarım / üretim ekibi ve el işçiliğinin yanı sıra ,üretim teknolojisinde  , 3D CNC Makinaları , 3D Printer, Vakum ve Pleksi Şişirme Makinaları ile maskot üretiminde gerekli tüm donanıma sahiptir. Maskot için gerekli kumaş tedarikleri için boyama ve dijital baskı makinalarına sahiptir.

Görsel Sanatlar, sadece üretim değil, üretim sonrası da müşteri taleplerine  tam destek ve servis hizmeti sağlar.

Marka pazarlama kampanyaları , spor turnuvaları , parekende ve eğlence mekanları gibi birçok organizasyon için Karakter ve Ürün Maskotları,  Tiyatro ve sahne Dekorları ,İç ve dış mekan Maketleri,Oyun ve Aktivite Alanları için bizi arayabilirsiniz.

MASCOT COSTUME

WHY YOU SHOULD HAVE A MASCOT

  • The main purpose of using a Mascot Costume is to ensure the success of your organization. Moreover, it provides a sense of consistency and continuity across your ever-changing organizations.
  • Mascot Costume reinforces your brand identity and marketing message.
  • Mascots attract the most attention in their environments.
  • As they are a source of interest for newspapers and TV channels looking for innovative and interesting news, they are more easily carried in the media.
  • Children or adults, no matter who your target audience consists of, Mascots receive love and attention from everyone around them.
  • Mascots are more memorable than other advertising methods.

WORKSHOP

Visual Arts, which keeps customer satisfaction at the top with the experience and teamwork gained by our work, is at your side with its expert staff and strong references consisting of big brands. We share with you every stage of this exciting process that starts with the design of your mascot and continues with production.

Continue

BLOG

Mascot Production Manufacturing

Maskot üretim ve imalatı, kurumların veya organizasyonların marka kimliklerini somut bir biçimde ifade etmeleri için son derece önemlidir. Bu süreç,...

Read More

How to Make a Mascot

Maskot yapımı, bir dizi ayrıntılı ve yaratıcı adımları içeren bir süreçtir. Genel olarak bu süreç, tasarım, malzeme seçimi, üretim ve...

Read More

How to Make Custom Cartoon Costumes?

Özel çizgi film kostümleri hazırlamak, yaratıcı bir sürecin yanı sıra dikkatli planlama ve uygulama gerektiren bir işlemdir. Bu tür kostümler,...

Read More